Malowanie buziek Malowanie twarzy to doskonała atrakcja na udoskonalenie twojej imprezy.Każde dziecko chce choć na chwilę stać się wymarzoną postacią z bajki lub zostać tygryskiem. Nasze animatorki malują dzieciom buźki specjalnymi hipoalergicznymi farbkami przeznaczonymi do stosowania na skórze. Malowidło takie jest łatwo zmywalne przy użyciu ciepłej wody i minimalnej ilości mydła.

Pomalowanie buziek to super rozwiązanie na uatrakcyjnienie imprezy z udziałem dzieciaków. Każde dziecko ma do wyboru mnóstwo wzorów które animatorka ma zawarte w specjalnym szablonie.


Nasi animatorzy w profesjonalny sposób zmienią buźkę twojego dziecka w bajkową postać z bajki lub wybrane zwierzątko. Jesteśmy w stanie dostarczyć pełne wyposażenie punktu do malowania buziek: -stoliki -bajkowe krzesełka -bardzo duży wybór szablonów malowania twarzy i ciała -profesjonalne animatorki -oraz inne niezbędne akcesoria


Jesteśmy profesjonalistami w malowaniu buziek dzieciakom i nie tylko!


Dzięki temu iż wszscy nasi pracownicy są również animatorami, pozwala nam to na łatwiejszy kontakt z dziaciakami. My poprostu kochamy dzieciaki.Potrafimy ucharakteryzować twoje dziecko i nie tylko w najgorszego potwora- takiego jaki w nim siedzi 🙂Koszt malowania buziek :

1h – 280 zł ( każda kolejna 120 zł ) * podana kwota zawiera podatek VAT