Wynajem dmuchanych zamków dla dzieci

 W swojej ofercie posiadamy pełną gamę dmuchanych urządzeń rekracyjnych zwanych potocznie dmuchańcami lub poprostu dmuchanymi zamkami dla dzieci,których wynajem prowadzimy.

Nasze urządzenia zostały wyprodukowane w polsce i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na zachowanie pełnego bezpieczeństwa zabawy dla dzieci.


Koszt wynajmu 4h- 600zł z vat każda kolejna 1h-120zł My w przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ubezpieczenie więc ponosimy pełną odpowiedzialność za utrzymanie bezpieczeństwa zabawy Państwa dzieci .Na swojej stronie publikujemy ceny wynajmu dmuchańców w zakładce cennik.


Koszt wynajmu 

1h- 300zł z vat każda kolejna 1h-120zł


Każde dziecko marzy poskakać sobie po bajecznej zabawie.Jest to znakomity sposób na urozmaicenie urodzin dla dzieci.


Wielkość dmuchańca dobieramy indywidualnie do ilości dzieci,grupy wiekowej oraz ilości miejsca jakim Państwo dysponują na terenie imprezy.Cena wynajmu dmuchanego zamku zależy od czasu pracy dmuchańca.


Nasze doświadczenie i rzetelność w podejściu do klienta napewno zaowocuje twoim sukcesem. Po zarezerwowaniu terminu masz pewność że dostarczymy urządzenie w wyznaczone miejsce o podanym czasie.