Wynajem dmuchanej ścianki wspinaczkowej

  W swojej ofercie posiadamy pełną gamę dmuchanych urządzeń rekracyjnych zwanych potocznie dmuchańcami .Chcemy zaprezentować Państwu naszą największą dmuchaną atrakcje,a mianowicie dmuchana ścianka wspinaczkowa.


Nasze urządzenia zostały wyprodukowane w polsce i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na zachowanie pełnego bezpieczeństwa zabawy dla dzieci. 

My w przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ubezpieczenie więc ponosimy pełną odpowiedzialność za utrzymanie bezpieczeństwa zabawy Państwa dzieci na naszej ściance wspinaczkowej.Ścianka wspinaczkowa daje dzieciakom mnóstwo frajdy z możliwości wspinania się na tak dużą wysokość.


Każde dziecko marzy o wspinaniu się po bajecznej zabawie. Jest to znakomity sposób na urozmaicenie imprezy dla dzieci. Aby móc rozstawić dmuchaną ściankę wspinaczkową,potrzeba wolnej przestrzeni około 7mx7m.Ta atrakcja w pełni jest bezpieczna,gdyż są przydzieleni do niej dwaj opiekunowie.Nasze doświadczenie i rzetelność w podejściu do klienta napewno zaowocuje twoim sukcesem. Po zarezerwowaniu terminu masz pewność że dostarczymy urządzenie w wyznaczone miejsce o podanym czasie.


Koszt wynajmu dmuchanej ścianki wspinaczkowej :

4h – 900 zł ( każda kolejna 200 zł ) * podana kwota zawiera podatek VAT