Wynajem urządzeń do waty cukrowej 

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia do waty cukrowej które zapewniają największą wydajność oraz jakość produktu. Nasze Maszyny są zaadoptowane na eksluzywnych wózkach


Nasze stanowiska są bardzo atrakcyjne wizualnie i doskonale nadają się do wspierania akcji marketingowych.


Biały,słodki cukrowy przysmak napewno przyciągnie przechodniów do twojego sklepu lub wydarzenia.


Chyba żadna większa impreza w szkole nie może odbyć się bez waty cukrowej. Nasza atrakcja bije rekordy popularności na wydarzeniach tego typu. Kolejka dzieci w kierunku urządzenia to pewny sukces twojego eventu.


Nasze maszyny możemy obanerować w dowolny sposób.Jest to doskonały pomysł na promocję marki lub organizacji.


Pikniki rodzinne lub imprezy firmowe to doskonała okazja na wynajęcie naszej usługi.


Jesteśmy super sposobem na przyciągniecie potencjalnych klientów do twojego stanowiska.Każdy skusi się na mały słodki przysmak który przypomina chwile młodości.


To zdjęcie pokazuje radość dzieciaków z tego słodkiego przysmaku.Kolejka przed watą cukrową pokazuje duże zainteresowanie tym zajefajnym słodziutkim przysmakiem.Naszymi klientami nie są tylko dzieci. Dorośli to też straszni obżarciuchy i nie ominą stanowiska do waty cukrowej.


Jesteśmy też częstymi goścmi planów filmowych ,gdzie reżyserowie chcą wytworzyć rodziną i ciepłą atmosferę, bo chyba każdemu wata cukrowa kojarzy się z radością.

Duże firmy i agencje reklamowe dostrzegły już duży potencjał w wynajmowaniu od nas urządzeń do waty cukrowej w celach marketingowych swoich produktów.

Koszt wynajmu waty cukrowej :

1h – 280 zł ( każda kolejna 120 zł ) kolorowa wata dodatkowo 20 zł/h